Stajnia Hubertus

Stajnia Hubertus

Konie są nieodłącznym elementem tego miejsca, nawiązując do historii polskiej kawalerii kultywujemy te wspaniałe wartości i działamy na rzecz propagowania jeździectwa w Polsce.

Akademia Jeździecka od lat współpracuje ze Szwadronem Kawalerii im. 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, który stacjonuje w Starogardzie Gdańskim.

Akademia Jeździecka Hubertus swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Wyróżnia nas zaangażowanie, profesjonalizm i ogrom serca, które wkładamy we wszelkie działania związane z naszą pasją, którą są konie.

Nasza kadra

Maria Bemong

Poznaj Marię 👍 naszego instruktora i menadżera Akademia Jeździecka- Stajnia Hubertus

Maria od 20 lat jest zawodowo związana z końmi. 10 lat spędziła za granicą. Jej doświadczenie robi wrażenie 😮 Pracowała m.in. dla żony Charli’ego Watts’a – perkusisty The Rolling Stones. Rockman i jego żona przez wiele lat byli stałymi kupcami koni arabskich w Janowie Podlaskim 👍 Maria zarządzała również stadniną jednego z książąt rodziny królewskiej w Arabii Saudyjskiej 🇸🇦 Ze względów prywatnych niedawno wróciła nad Wisłę.

Maria nadal czynnie uprawia skoki przez przeszkody 🏇 Jest zawodniczką z trzecią klasą sportową. Ma też licencję instruktora Polski Związek Jeździecki

Stajnia HubertusStajnia HubertusStajnia Hubertus