Stajnia Hubertus

Stajnia Hubertus

Konie są nieodłącznym elementem tego miejsca, nawiązując do historii polskiej kawalerii kultywujemy te wspaniałe wartości i działamy na rzecz propagowania jeździectwa w Polsce.

Akademia Jeździecka od lat współpracuje ze Szwadronem Kawalerii im. 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, który stacjonuje w Starogardzie Gdańskim.

Akademia Jeździecka Hubertus swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Wyróżnia nas zaangażowanie, profesjonalizm i ogrom serca, które wkładamy we wszelkie działania związane z naszą pasją, którą są konie.

Nasza kadra

Weronika Niklas-Linde

Kierownik stajni, instruktor szkolenia podstawowego PZJ i instruktor jazdy konnej spec. jazda konna. Opiekun Akademii Jeździeckiej.

Swoja przygodę z jeździectwem zaczęła w 2003 roku na obozie jeździeckim w Starbieninie. Od tamtego czasu konie stały się jej pasją. Trenowała pod okiem profesjonalistów. Była czynną zawodniczką w skokach przez przeszkody. Na koncie ma liczne starty z powodzeniem w zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Uczestniczyła również w wielu szkoleniach jeździeckich. Swoją pasję i doświadczenie przekazuje młodym i starszym adeptom Akademii. Jest bardzo ambitna, wymagająca w pracy z ludźmi i końmi, towarzyska oraz empatyczna. Na nią zawsze można liczyć. Jej motto to „Nie sztuką jest kochać konie, ale sztuką jest sprawić by konie pokochały Ciebie”.

Stajnia HubertusStajnia HubertusStajnia Hubertus